Правовий захист   

дітей - інвалідів у Рівненській області   

 

Проект здійснено за підтримки "Фонду сприяння демократії" Посольства США, Київ,  Українсько - Американської програми запобігання вродженим вадам розвитку та Рівненського Обласного Благодійного Фонду "Лелека"
Металлический сайдинг купить в Харькове


    Щорічно в Рівненській області реєструється 450-500 новонароджених дітей з вродженими вадами розвитку. Загалом, у 5% новонароджених дітей діагностуються ВВР, значна частина яких призводить до смерті та інвалідності дітей. Серед причин малюкової смертності 25-29% складають ВВР.
   В Рівненській області діє осередок Всеукраїнської батьківської організації дітей з фенілкетонурією. Приклад діяльності цієї громадської організації показує, що можна чинити вплив на органи влади, а також започаткувати зміни в громадській думці щодо дітей-інвалідів та вирішенні питань, що стосуються лікування і реабілітації хворих дітей. 
   Реалізація даного Проекту дозволить підвищити поінформованість населення, особливо хворих та членів їх родин щодо правового захисту інвалідів, а також щодо сучасних підходів до профілактики інвалідності. В свою чергу, це дасть основу для створення та розбудови інститутів соціальної реабілітації хворих та членів їх родин. 


  • 15 жовтня 2002 року.   Офіційний початок функціонування нового сайту проекту.

  • 18 жовтня 2002 року  Проведення круглого столу з метою підготовки до обласного семінару "Правовий захист дітей-інвалідів". ...

  • 22 листопада 2002 року. Відбудеться семінар на тему "Правовий захист дітей інвалідів у Рівненській області" ...

  • 02 грудня 2002 року. Звіт про Круглий стіл представників органів місцевого самоврядування, опіки, прокуратури, громадських організацій, фондів, груп батьківської підтримки, лікарів-спеціалістів, представників мас-медіа та ініціативної групи проекту "Нова концепція інвалідності"


"This project was supported by the Democracy Fund of the U.S. Embassy, Kiev. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Goverment". Проект здійсннено за підтримки "Фонду сприяння демократії" Посольства США, Київ. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Design by Bloom

. . . . . . . . . . . . . . . . . .